Ponúkame zaujímavú alternatívu k stredoškolskej odbornej praxi realizovanej vo firmách – možnosť realizovať odbornú prax počas stredoškolského vzdelávania u nás, v univerzitnom kreatívnom centre FabLab.

Ponúkame nové technológie, inšpiratívne prostredie a možnosť zamerať sa na kreatívnu činnosť v rámci opracovania dreva, kovov, plastov, hliny a ostatných prírodných materiálov.

Ponúkame možnosť prakticky si vyskúšať prácu pod odborným dohľadom s technológiami 3D tlače, 3D skenu, zvárania, plazmového a laserového rezania, gravírovania, stolárskeho obrábania dreva, obrábania kovov, tvorby a vypaľovania keramiky. Prácu s 3D virtuálnou realitou, grafickými a dizajn technológiami prostredníctvom UV tlače, vyrezávací a veľkoplošný ploter a frézovanie.

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis a krátke motivačné informácie na čo konkrétne z kreatívnych technológií sa chcete zamerať. Následne si dohodnite informačné stretnutie u nás vo FabLab.

V prípade, že sa dohodneme a naše záujmy sa stretnú uzavrieme so SŠ dohodu o vykonaní odbornej praxe. Pre bližšie informácie kontaktujte: tomas.hanulik@tnuni.sk, 032 7400 301.